LOGITECH SLIM FOLIO 10.9/11-INCH CASE 920-011432
Model
SKU
T0181893
Brand: 572
Out of stock
IPAD (10.9" (10G, A16), 11" (11G))
Model
SKU
T0181893
Out of stock
Same Day Delivery
Additional charges, other terms and conditions apply.
Product Description
Key Features
  • Full-Size Keyboard: Enjoy a laptop-like typing experience with a full-size keyboard featuring 18mm key pitch and 1mm key travel.
  • iPadOS Shortcut Keys: Access a full row of iPadOS shortcut keys for quick and easy navigation.
Product Specifications
  • Dimensions
    • Height: 253 mm
    • Width: 186.7 mm
    • Depth: 20 mm