ASUS 32" ROG SWIFT QD-OLED MONITOR PG32UCDM3
Model
PG32UCDM3
SKU
TB0018249
Brand: 81
In stock
240HZ
240HZ
Model
PG32UCDM3
SKU
TB0018249
In stock
ROG Swift OLED PG32UCDM Gen3 (PG32UCDM3) gaming monitor ― 32-inch (31.5 inch viewable) 4K (3840 x 2160) Tandem QD-OLED panel, 240 Hz, BlackShield™ film, G-SYNC® compatible, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, OLED Care Pro, 90 W Type-C®, and ASUS DisplayWidget Center, DisplayPort™ 2.1a UHBR20 (80Gbps full bandwidth)
  • 32-inch 4K (3840 x 2160) Tandem QD-OLED gaming monitor with 240 Hz refresh rate and 0.03ms response time
Product Information:
  • 0.03MS(GTG)
  • DP/HDMI X2/USB-C X1/USB X3
  • 100 X 100MM